Genel Haberleri

TDV AİLESİ HEP BİRLİKTE DOĞA YÜRÜYÜŞÜNE

TDV AİLESİ HEP BİRLİKTE DOĞA YÜRÜYÜŞÜNE

Gelenekselleşen her sene Aluç Dağı Tabiat Parkında düzenlediğimiz doğa yürüyüşümüzü bu sene 11.10.2020 Pazar günü gerçekleştireceğiz. Uzun bir aradan sonra TDV FERDA KOLEJİ ailemizle sportif bir faaliyette buluşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Doğa yürüyüşü faaliyetimize Çamlıdere Aluç Dağı Tabiat Parkı piknik alanında saat 10:30 da buluşarak başlayacağız. Altı kilometrelik yürüyüş parkurumuzun ortasında çam ormanının içinde doğa ile baş başa kaldığımız bir noktada tefekkür ve kuran tilaveti yapacağız ve küçük bir moladan sonra yürüyüşümüze devam edeceğiz. Saat 13 gibi başlangıç noktasına vardığımızda bizleri nefis Ankara döneri ile okulumuzun aşçısı karşılayacak. Semaverde demlenmiş çayımızı yudumladıktan sonra faaliyetimiz son bulacaktır.

Faaliyetimize katılım ücretsiz olup, salgın tedbirleri kapsamında servis kaldırılmayacak; katılımcılar kendi araçları ile geleceklerdir. Yeri bulma noktasında tereddüt eden katılımcılarımız için okulumuz bahçesinden saat 09.00 da konvoy ile hareket edilecektir.

İkramlarımızın herkese göre ayarlanabilmesi için sınıf öğretmenlerimize katılım sayılarımızı, HES kodlarımız ile birlikte 09.10.2020 Cuma günü saat 14.00’e kadar mutlaka ulaştırmamız gerekmektedir.

Farkındalık oluşturmak için yürüyüş esnasında çevre temizliği yapılacaktır. Arzu edenler yürüyüşe başlamadan önce çöp poşeti ve eldiven talep edebilir.

Not: Yanımızda bireysel su, yedek kıyafet, yağmurluk ve atıştırmalık bir şeyler getirmenizde fayda olacaktır.